Skip to main content

Herkes kaliteyi hak eder

DİNÇMAK; 1979 yılından beri Ağaç İşleme Makineleri üretmektedir ve Türkiye’nin önemli sanayi şehirlerinden Bursa da faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bugüne değişik türlerde makineler üreten Dinçmak son yıllarda özellikle Sandalye ve Masa üretiminde kullanılan makineler konusunda uzmanlaşmıştır.

CNC İşleme Merkezleri, CNC Tornalar, Kopya Frezeler, Kopya Tornalar, CNC / Mekanik Zıvana Makineleri, Zımpara Makineleri ve Sandalye Montaj Presleri başlıca DİNÇMAK ürünleridir.

DİNÇMAK, yüksek kaliteden ödün vermeden, yeni teknoloji malzemeler ile donatılmış ve ekonomik fiyatlı makineler üretmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda Ar-Ge çalışmalarını sürdürmekte ve TÜBİTAK, KOSGEB gibi kurumlarla iş birliği yapmaktadır.

DİNÇMAK hızla gelişen Ağaç İşleme Makineleri sektöründe Öncü ve Lider olmayı ilke edinmiştir.

5000

DÜNYA ÇAPINDA SATIŞ

65

ÜLKE

100

TÜRK MALI

45

YILLIK TECRÜBE

+65 ÜLKEDE

DİNÇMAK MAKİNELERİ ÇALIŞIYOR

1979’dan beri birlikte büyüyoruz!

1979 yılından bu yana Ağaç İşleme Makineleri endüstrisinde sizler ile gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Bugün geldiği noktada 65’den fazla ülkede DİNÇMAK makineleri çalışmakta ve Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika, Avrupa ve Asya Kıtalarında bulunan bayilerimiz ve iş ortaklarımız ile satış ve teknik servis konularında desteğimizi sürdürmeye ve sizlere en iyi hizmeti vermek için gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.