Skip to main content

Dilediğiniz Zaman Bize Ulaşın

Siz değerli müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası dilediğiniz zaman iletişime geçme şansı tanıyoruz.

Mesai saatleri içinde ana hattan aramalarınıza veya maillerinize, mesai saatleri dışında ilgili teknik personel ve 7/24 aktif olan sosyal medya ekibimizle anında dönüş yaparak sizlerin dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçmenize olanak sağlıyoruz.

Video Kayıt Desteği

Uzman teknik kadromuzla olağan durumlarda video kayıt desteğimiz ile siz değerli müşterilerimizin hiçbir zaman yanlız hissetmemesi ve sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi için ortamlar hazırlıyoruz.

Yedek Parça Desteği

Sürekli güncellenen stoklarımızla, oluşabilecek hasar durumlarında siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden olabildiğince hızlı yedek parça desteği sağlıyoruz.

Online Destek

Online destek hizmetimiz ile gerekli durumlarda uzaktan bağlantı kurarak siz değerli müşterilerimize her konuda yardımcı olmayı kolaylaştırıyor ve karşılaştığınız sorunları birebir çözme fırsatı sunuyoruz.

Bakım-Onarım

Makinalarımızın kullanım ömrünü uzatmak ve siz değerli müşterilerimize uzun yıllar boyu hizmet etmesini sağlamak için gerek yerinde gerek kendi bakım-onarım departmanımızda sizlere bakım ve onarım şansı sunuyoruz.

Yedek Parça Üretimi

Gelişmiş makina parkurumuzla, siz değerli müşterilerimize özel yeni/eski farketmeksizin yedek parça üretimi ve gönderimi sağlıyoruz.

Otomasyon Desteği

Profesyonel otomasyon ekibimizle oluşabilecek her türlü problem ve hasar durumunda %100 destek sağlıyor, üretimde aksama olmasını engelliyoruz.

Opsiyonel Ekipman Desteği!

Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda makinalarımız üstünde iyileştirme ve opsiyonel olarak sunulan özelliklerden daha sonra faydalanma şansı sunuyoruz.